Επιχορηγήσεις Προγραμμάτων Π.Ε., Α.Υ., Π.Θ και Κ.Α.

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 05 Μαϊος 2011

Ενημερωθείτε για την έγκριση επιχορήγησης σχολείων για την υλοποίηση εγκεκριμένων προγραμμάτων Π.Ε., Α.Υ., Π.Θ και Κ.Α.. Η απορρόφηση των ανωτέρω ποσών πρέπει να γίνει μέχρι 20-5-2011. Οι Διευθυντές των σχολικών μονάδων που δικαιούνται επιχορήγηση, παρακαλούνται να προσκομίσουν μέχρι 20/5/2011 τα απαραίτητα δικαιολογητικά, με διαβιβαστικό προς τη Β΄ Δ/ΝΣΗ Π.Ε. ΑΘΗΝΩΝ, Μεσογείων 448 , 15342, Αγία Παρασκευή (υπόψη των υπευθύνων Π. Ε. ? Α.Υ. ? Π .Θ. και Κ.Α.). Διαβάστε τη σχετική απόφαση της Διεύθυνσης  και κατεβάστε το Πρακτικό Επιτροπής Παραλαβής  και τον Πίνακα Κατάστασης Πληρωμής  .