Συμπλήρωση Ερωτηματολογίου από τους Εκπαιδευτικούς που εκπόνησαν Καινοτόμα Προγράμματα (Π.Ε., Α.Υ.,Π.Θ.)

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 16 Μαϊος 2011

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί των Δημοτικών Σχολείων / Νηπιαγωγείων που εκπόνησαν Καινοτόμα Προγράμματα (Π.Ε., Α.Υ.,Π.Θ.) κατά το τρέχον σχολικό έτος (2010-2011) να συμπληρώσουν το συνημμένο Ερωτηματολόγιο (κάθε εκπαιδευτικός ξεχωριστά). Η συμπλήρωσή του είναι απαραίτητη για τη διεξαγωγή συμπερασμάτων, τον εντοπισμό δυσκολιών και αδυναμιών, ώστε να παρέχουμε περισσότερη πληροφόρηση και βοήθεια στα καινοτόμα προγράμματα καθώς και στους εκπαιδευτικούς. Διαβάστε τις οδηγίες και κατεβάστε το ερωτηματολόγιο .