Ενημέρωση Στοιχείων Survey

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 08 Φεβρουαρίου 2012

Με το έγγραφό του υπ' αριθμ. πρωτ. 1955/8-02-2012 , ο Περιφ. Δ/ντής Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσηςκ. Ι. Κουμέντος, επισημαίνει την άμεση ανάγκη να ενημερωθούν οι καρτέλες των Σχολικών Μονάδων στο Ολοκληρωμένο Πληροφοριακό Σύστημα Survey. Για το λόγο αυτό, παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες και Προϊσταμένες των Σχολικών Μονάδων, να προβούν άμεσα στην ενημέρωση ή/και επικαιροποίηση των στοιχείων των Σχολείων που ηγούνται. Η όλη διαδικασία έχει καταληκτική προθεσμία τη Δευτέρα 20/02/2012.

Συνημμένα:

Κατάλογος Σχ. Μονάδων που δεν ενημέρωσαν το μαθητικό δυναμικό του υποχρεωτικού προγράμματος

Κατάλογος Σχ. Μονάδων που δεν ενημέρωσαν τη φόρμα Α1

Κατάλογος Σχ. Μονάδων που δεν ενημέρωσαν το μαθητικό δυναμικό του ολοήμερου προγράμματος