Εργαστήρια Οπτικοακουστικής Έκφρασης "Πες το με Εικόνες"

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 06 Μαρτίου 2012
Σας ενημερώνουμε ότι το Κέντρο Εκπαιδευτικών Δράσεων και Διαπολιτισμικής Επικοινωνίας ΚΑΡΠΟΣ οργανώνει εκπαιδευτικά προγράμματα - εργαστήρια που εξοικειώνουν τους μαθητές με τη δημιουργική χρήση των οπτικοακουστικών μέσων επικοινωνίας και μορφών έκφρασης. Τα εργαστήρια πραγματοποιούνται σε χώρο ειδικά διαμορφωμένο για οπτικοακουστικές δράσεις (EXILEROOMS, Αθηνάς 12, Μοναστηράκι) για ομάδες των 20 μαθητών και έχουν κόστος 6 ευρώ ανα μαθητή. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στα τηλ. 210-6726070, 6944684093 (κα Ν. Ξύδη) και να επισκέπτονται την ιστοσελίδα www.karposontheweb.org. Ενημερωθείτε αναλυτικά από το υπ'αριθμ. πρωτ. 19814/Γ7/23-02-2012 έγγραφο της Δ/νσης ΣΕΠΕΔ.