Διαγραφή Οργανικών Κενών ΕΕΠ για τις Μεταθέσεις Σχολ. Έτους 2012-2013

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 14 Μαρτίου 2012
Ενόψει των μεταθέσεων του Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και του Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) των ΣΜΕΑΕ και των ΚΕΔΔΥ για το σχολ. έτος 2012-13, σας ενημερώνουμε ότι από τον πίνακα των οργανικών κενών ΕΕΠ και ΕΒΠ διαγράφονται ένα κενό κλάδου ΠΕ 23 Ψυχολόγων και ένα κενό κλάδου ΠΕ 29 Εργοθεραπευτών στο ΕΕΕΕΚ Κορινθίας.  Σας υπενθυμίζουμε ότι οι αιτήσεις μετάθεσης υποβάλλονται έως 30/3/2012 στις Δ/νσεις Π.Ε. και Δ.Ε. στην αρμοδιότητα των οποίων υπάγονται τα σχολεία στα οποία τα μέλη του ΕΕΠ και του ΕΒΠ ανήκουν οργανικά και στα ΚΕΔΔΥ στα οποία τα μέλη του ΕΕΠ ανήκουν οργανικά. Ενημερωθείτε από το υπ' αριθμ. πρωτ. 26.937/14-03-2012 έγγραφο του ΥΠΕΠΘ.