Προσωρινές Τοποθετήσεις Εργαζομένων που Προσλήφθηκαν στο Πλαίσιο των Πράξεων του ΥΠΑΙΘ "Προώθηση της Απασχόλησης μέσω Προγραμμάτων Κοινωφελούς Χαρακτήρα" σε Σχολικές Μονάδες της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις - ΟΑΕΔ - ΠΡ. ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 08 Ιανουαρίου 2014

Σας κοινοποιούμε τους πίνακες των προσωρινών τοποθετήσεων των ωφελούμενων στο πλαίσιο της πράξης "Προώθηση της Απασχόλησης μέσω Προγραμμάτων Κοινωφελούς Χαρακτήρα".

Επισυναπτόμενα:

Προσωρινές Τοποθετήσεις Βοηθητικών Εργασιών_Καθαριότητας

Προσωρινές Τοποθετήσεις Επιστατών-τριών

Προσωρινές Τοποθετήσεις Κοινωνικών Λειτουργών

Προσωρινές Τοποθετήσεις Ψυχολόγων

Οι ωφελούμενοι των παραπάνω ειδικοτήτων οφείλουν να παρουσιαστούν την Πέμπτη 09-01-2014 και ώρα 08:30 στη σχολική μονάδα τοποθέτησής τους προκειμένου να αναλάβουν υπηρεσία.