Ανακοίνωση του Τμήματος Αναπληρωτών

Κατηγορία: Οικονομικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 09 Ιουλίου 2014

Ενημερώνουμε τους αναπληρωτές εκπαιδευτικούς που μισθοδοτούνται μέσω των πράξεων: «ΝΕΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (Σχολείο 21ου αιώνα) ? Η Μετάβαση: Πολιτισμός και Ένταξη ΕΚΟ στα Δημοτικά Σχολεία » στους Άξονες Προτεραιότητας 1, 2 & 3 , του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» (ΕΣΠΑ 2007-2013), «Υποστήριξη των Ολοήμερων Σχολείων» και «Πρόγραμμα μέτρων εξατομικευμένης υποστήριξης μαθητών με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες για τη μεγιστοποίηση της ακαδημαϊκής και κοινωνικής τους ανάπτυξης με τη χρήση Νέων Τεχνολογιών και Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού» ότι ολοκληρώθηκε η εκκαθάριση και πιστώθηκαν στους λογαριασμούς τους τα ποσά που αντιστοιχούν στον Ιούνιο και στην αποζημίωση μη ληφθείσας άδειας.