Ενημέρωση σχετικά με τα εκλογικά κέντρα για τις Εκλογές Αιρετών 2014

Κατηγορία: Εκλογές Αιρετών 2014 Δημιουργήθηκε : Δευτέρα, 03 Νοεμβρίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 03 Νοεμβρίου 2014

Ο Δ/ντής Π.Ε. Β΄Αθήνας και Πρόεδρος της Νομαρχιακής Επιτροπής των Εκλογών Αιρετών Μελών 2014, κ. Πάρις Βεντήρης, σας ανακοινώνει πίνακα με τα εκλογικά κέντρα και που ψηφίζουν οι εκπ/κοί κάθε σχολικής μονάδας. Οι εκπαιδευτικοί ψηφίζουν στο εκλογικό κέντρο όπου υπάγεται το σχολείο που υπηρετούν τη δεδομένη χρονική στιγμή. Όσοι εκπαιδευτικοί δεν υπηρετούν σε σχολικές μονάδες (αποσπασμένοι σε φορείς - άδειες) θα ψηφίσουν στο εκλογικό κέντρο όπου υπάγεται το σχολείο που υπηρετούν οργανικά.

Οι εκπαιδευτικοί που είναι αποσπασμένοι ή έχουν διατεθεί από τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση θα ψηφίσουν σε εκλογικά κέντρα της Δ/θμιας Β΄Αθήνας Πίνακας Εκλογέων Δ/θμιας Β' Αθήνας .

Εκλογικά κέντρα 2014