Ομιλία- Συζήτηση με θέμα: "Σχέσεις στην οικογένεια- Δυσκολίες στο σχολείο"

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημιουργήθηκε : Παρασκευή, 07 Νοεμβρίου 2014 Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 07 Νοεμβρίου 2014

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Δημοτικού Σχολείου Νέου Ψυχικού, σας ενημερώνουν για τη διεξαγωγή Ομιλίας-Συζήτησης με θέμα: "Σχέσεις στην οικογένεια- Δυσκολίες στο σχολείο", στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου, την Τρίτη 25 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 18.00. Εισηγητής θα είναι ο κ. Χάρης Καραμπέτσος, Ψυχίατρος Παιδιών και Εφήβων, Δρ Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου, Επιστημονικός Δ/ντής Κέντρου Πρόληψης και Προαγωγής Υγείας ΑΡΓΩ. Επισυνάπτουμε την πρόσκληση της Σχολικής Μονάδας .