Έναρξη 4ου κύκλου προγράμματος διαδικτυακής τηλεκπαίδευσης του ΕΥΖΗΝ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 07 Δεκεμβρίου 2015

O 4ος κύκλος του προγράμματος διαδικτυακής τηλεκπαίδευσης (e-learning) του ΕΥΖΗΝ θα ξεκινήσει στις 21/12/2015 και απευθύνεται σε διορισμένους εκπαιδευτικούς που διαθέτουν εξαψήφιο Αριθμού Μητρώου, καθώς και σε αναπληρωτές, ωρομίσθιους και εκπαιδευτικούς ιδιωτικών σχολείων. Οι εγγραφές θα πραγματοποιηθούν από 14/12/2015 έως 18/12/2015 μέσω της ιστοσελίδας του ΕΥΖΗΝ και οι εκπαιδευτικοί που ενδιαφέρονται να συμμετέχουν καλούνται να δηλώσουν συμμετοχή άμεσα, καθώς ο αριθμός των θέσεων είναι περιορισμένος.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.