Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 22 Απριλίου 2016

Σας κοινοποιούμε το υπ. αρίθμ' πρώτ' Φ.14/934/68382/Δ1/21-4-2016 έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ. με θέμα «Βράβευση Δράσεων και Προγραμμάτων γύρω από το Προσφυγικό Ζήτημα από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων». Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα στις 10 Μαΐου 2016 και ώρα 10:00 πμ, στην Αίθουσα «Ζακλίν ντε Ρομιγύ» του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων (Ανδρέα Παπανδρέου 37, Μαρούσι) για τους μαθητές Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Επισυναπτόμενα:

Απόφαση έγκρισης μετακίνησης μαθητών σχολείων Αττικής