Πρόσκληση σε συνάντηση συνεργασίας για το Πρόγραμμα σίτισης ?Σχολικά Γεύματα"

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 10 Ιανουαρίου 2018

Καλούνται, οι κ.κ. Σχολικοί Σύμβουλοι της 18ης, 20ης, 21ης Περιφέρειας Δημοτικής Εκπαίδευσης Αττικής, Παπαχρήστος Κωνσταντίνος, Κυριάκη Βασιλική, Δακοπούλου Αθανασία, Γαληνέας Ιωάννης αντίστοιχα και της 1ης Εκπ. Περιφέρειας Ε.Α.Ε, κ. Τζίμας Γεώργιος, η υπεύθυνη Αγωγής Υγείας, κ. Ευαγγελία Σιαφαρίκα και οι  Διευθυντές/ντριες των Σχολικών Μονάδων που συμμετέχουν στο πρόγραμμα σίτισης ?Σχολικά Γεύματα?, σε συνάντηση συνεργασίας η οποία θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 15 Ιανουαρίου 2018, ώρα 12:00 στα Γραφεία της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας.