Ενδεικτικό χρονοδιάγραμμα σχετικά με τη διαδικασία των μεταθέσεων - τοποθετήσεων έτους 2018

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 24 Μαϊος 2018
 Σας γνωστοποιούμε το ενδεικτικό χρονοδιάγραμμα σχετικά με τη διαδικασία των μεταθέσεων ? τοποθετήσεων έτους 2018, εντός του ΠΥΣΠΕ Β΄ Αθήνας, προκειμένου να προγραμματίσετε τις υποχρεώσεις σας. Εκτός απροόπτου, η πρόσκληση για την υποβολή δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων θα ξεκινήσει στις 29-5-2018. Παρακαλούμε να ενημερώνεστε καθημερινά από την ιστοσελίδα μας. Για να δείτε το χρονοδιάγραμμα πατήστε εδώ.