«Συμπληρωματική Ανακοίνωση ? Πρόσκληση ενδιαφέροντος για απόσπαση εκπαιδευτικών στα ελληνόφωνα τμήματα και στις θέσεις διδασκαλίας της ελληνικής γλώσσας στα αγγλόφωνα τμήματα του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας στο Ηράκλειο Κρήτης για το σχολικό έτος 2018

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 20 Αυγούστου 2018
 Κοινοποιούμε το υπ' αριθμ. πρωτοκόλλου 136751/H2/17-08-2018  έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ με το οποίο καλούνται  οι εκπαιδευτικοί κλάδων ΠΕ60 - Νηπιαγωγών, ΠΕ08 Εικαστικών, ΠΕ02 Φιλολόγων και ΠΕ04.04 Βιολόγων που επιθυμούν να αποσταστούν στα ελληνόφωνα τμήματα και στις θέσεις διδασκαλίας της ελληνικής γλώσσας στα αγγλόφωνα τμήματα του Σχολείου Ευρωπαϊκής Παιδείας στο Ηράκλειο Κρήτης να υποβάλλουν αίτηση.