Παράταση υποβολής αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Π.Ε. και Δ.Ε. για απόσπαση σε σχολικές μονάδες του εξωτερικού

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 18 Σεπτεμβρίου 2018
 Σε συνέχεια της υπ' αριθμ. 151820/Η2/13-9-2018 πρόσκλησης του ΥΠ.Π.Ε.Θ. σας κοινοποιούμε το υπ' αριθμ. 154780/Η2/18-9-2018 έγγραφο του ΥΠ.Π.Ε.Θ. σύμφωνα με το οποίο παρατείνεται η προθεσμία υποβολής αιτήσεων απόσπασης εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης σε σχολικές μονάδες του εξωτερικού μέχρι και την Τετάρτη, 19 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 15.00.