Εκπαιδευτικό Σεμινάριο Αγωγής Υγείας «Ο Ρούλης Κουβαρούλης & Η Ρίτσα Κουβαρίτσα »

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 12 Νοεμβρίου 2018

H Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας,  μέσω της  Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, σε συνεργασία με το Κέντρο  Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας «ΠΡΟΝΟΗ» - ΟΚΑΝΑ σας προσκαλούν στο διήμερο εκπαιδευτικό σεμινάριο διάρκειας 12 ωρών με θέμα : «Ο Ρούλης Κουβαρούλης & Η Ρίτσα Κουβαρίτσα».

Ημερομηνίες Εκπαιδευτικού Σεμιναρίου:

Σάββατο 1 Δεκεμβρίου  2018  και ώρες  9:30-15:30

Κυριακή  2  Δεκεμβρίου 2018 και ώρες  9:30-15:30

Δηλώσεις συμμετοχής: έως την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018, τηλεφωνικώς στο Κέντρο Πρόληψης «ΠΡΟΝΟΗ» στο τηλ. 210- 8082673 ή στείλτε την αίτηση σας γραπτώς μέσω e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Θα προηγηθούν οι εκπαιδευτικοί των Νηπιαγωγείων των Δήμων Κηφισιάς ?  Ν. Ερυθραίας και Εκάλης  και κατά δεύτερη επιλογή τα σχολεία όμορων δήμων ή ευρύτερα της περιοχής ευθύνης της Δ/νσης μας.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε εδώ.