Σεμινάριο Πολιτιστικών Θεμάτων « Παιχνίδια Ρητορικής Τέχνης στο Σχολείο: Σκέφτομαι? Εκφράζομαι? Επικοινωνώ»

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 14 Νοεμβρίου 2018

Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας, δια της Υπευθύνου Πολιτιστικών Θεμάτων , για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, συνδιοργανώνει με τις Διευθύνσεις Π.Ε. Αν. Αττικής και Δ΄ Αθήνας δια των  αντίστοιχων Υπευθύνων και το Ινστιτούτο Ρητορικών και Επικοινωνιακών Σπουδών  Ελλάδας (Ι.Ρ.Ε.Σ.Ε.)   επιμορφωτικό σεμινάριο- βιωματικά εργαστήρια με θέμα:     « Παιχνίδια Ρητορικής Τέχνης στο Σχολείο: Σκέφτομαι? Εκφράζομαι? Επικοινωνώ»

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί  την Παρασκευή 30 Νοεμβρίου 2018, κατά τις ώρες 17.00-20.00,  στο 11o Δ.Σ. Αργυρούπολης ( Ηλεκτρουπόλεως  1 Αργυρούπολη, πλησίον μετρό  «Αργυρούπολη», έξοδος προς Αθήνα, τηλ. 210-991956)

Συνημμένα:

Σεμινάριο Πολιτιστικών θεμάτων