Aιτήσεις οριστικής τοποθέτησης εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που βρίσκονται στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 19 Νοεμβρίου 2018

Επισημαίνεται ότι ΟΛΟΙ οι εκπαιδευτικοί που δεν είναι τοποθετημένοι σε συγκεκριμένη σχολική μονάδα (διάθεση ΠΥΣΠΕ), υποχρεούνται να υποβάλουν αίτηση οριστικής τοποθέτησης.Επίσης μπορούν να κάνουν αίτηση για βελτίωση όσοι εκπαιδευτικοί επιθυμούν να αλλάξουν σχολική μονάδα οργανικής θέσης.

Αποστολή δικαιολογητικών έως 22-11-2018 στην ηλεκτρονική δ/νση metatheseisdipevath@gmail.com

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ:  ΕΩΣ 22-11-2018

Τηλέφωνο επικοινωνίας με τη Δ/νση Π.Ε. Β' Αθήνας: 2106018087