Συνάντηση γνωριμίας και εργασίας με τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες Δημοτικών Σχολείων Σχολικών Μονάδων Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 27 Νοεμβρίου 2018

Στο πλαίσιο της συνεργασίας του 2ου Περιφερειακού Κέντρου Εκπαιδευτικού Σχεδιασμού (ΠΕ.ΚΕ.Σ.) Αττικής με τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης, οι Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου, Ματθαίος Πατρινόπουλος, κλάδου ΣΕΕ ΠΕ70-Δασκάλων, και Κωνσταντίνος Μιχαηλίδης, κλάδου ΣΕΕ ΠΕ70 Ειδικής και Ενταξιακής Εκπαίδευσης διοργανώνουν συνάντηση γνωριμίας και εργασίας με τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες των Σχολικών Μονάδων παιδαγωγικής και επιστημονικής τους ευθύνης με θέμα : «Πλαίσιο λειτουργίας του ΠΕ.ΚΕ.Σ. και συνεργασία με τα σχολεία»

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 27 Νοεμβρίου 2018, ώρα 11.00 ? 12.30 μμ στον χώρο του 10ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Ιωνίας, Τήνου & Δωδεκανήσου, Νέα Ιωνία, τηλ. 210-2791011.

Για πληροφορίες δείτε εδώ.