Ανακοίνωση Προσωρινών Πινάκων Μορίων Μεταθέσεων για το Σχολ. Έτος 2018-2019 ? Ενημέρωση για Υποβολή Ενστάσεων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2018

Η Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τους προσωρινούς πίνακες με τις μονάδες και τα στοιχεία των αιτούμενων εκπαιδευτικών για μετάθεση:

• από περιοχή σε περιοχή,
  • σε ΣΜΕΑΕ - ΚΕΣΥ,
  • σε Διαπολιτισμικά σχολεία,
  • για Βελτίωση ? οριστική τοποθέτηση Γενικής Αγωγής,
  • για Βελτίωση ? οριστική τοποθέτηση Ειδικής Αγωγής

για το σχολικό έτος 2018-2019.

• Ενστάσεις μπορούν να υποβληθούν από 13-12-2018 έως και 17-12-2018. Μετά την ημερομηνία αυτή, δε θα πραγματοποιείται καμία αλλαγή στη μοριοδότηση των εκπαιδευτικών.
  • Ανάκληση της αίτησης μετάθεσης μπορεί να γίνει μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος μέχρι 28-02-2019, οπότε και θα απενεργοποιηθεί η δυνατότητα αυτή στο ηλεκτρονικό σύστημα.
  • Επισημαίνεται ότι οι μονάδες για την οικογενειακή κατάσταση, την συνυπηρέτηση και την  εντοπιότητα δεν εμφανίζονται στους παρόντες πίνακες των αιτήσεων μετάθεσης. Τα συγκεριμένα στοιχεία μπορείτε να τα δείτε αν ανατρέξετε στο teachers.minedu.gov.gr. όπου υποβάλατε την αίτησή σας και όπου είναι διαθέσιμος ο προσωπικός φάκελος του κάθε εκπαιδευτικού.
  • Οι τελικοί πίνακες θα διαμορφωθούν μετά την εξέταση τυχόν ενστάσεων.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας Αιτήσεων από Περιοχή σε Περιοχή