Ενημέρωση για τη λειτουργία των σχολικών μονάδων Π.Ε. Β' Αθήνας για την Τετάρτη 9-1-2019

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 08 Ιανουαρίου 2019

Σύμφωνα με ενημέρωση που είχαμε από τον Αντιπεριφερειάρχη Βορείου Τομέα Αθηνών κ. Γ. Καραμέρο, σας ανακοινώνουμε ότι την Τετάρτη 9-1-2019 κλειστά θα παραμείνουν τα Νηπιαγωγεία και τα Δημοτικά Σχολεία των Δήμων Βριλησσίων, Πεντέλης, Λυκόβρυσης-Πεύκης, Κηφισιάς και Αμαρουσίου.

Από τις 09:00 θα λειτουργήσουν τα Νηπιαγωγεία και τα Δημοτικά Σχολεία του Δήμου Μεταμόρφωσης.

Από τις 10:00 θα λειτουργήσουν τα Νηπιαγωγεία και τα Δημοτικά Σχολεία των Δήμων Αγίας Παρασκευής, Ηρακλείου, Νέας Ιωνίας, Παπάγου-Χολαργού, Χαλανδρίου και Φιλοθέης-Ψυχικού.