ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε.Β΄ΑΘΗΝΑΣ ? ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΩΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΩΝ ΕΤΩΝ.

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 04 Ιουνίου 2019

Σύμφωνα με την αριθμ. 14/4-6-2019  Πράξη του το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας συνέταξε πίνακες κενών οργανικών θέσεων Εκπαιδευτικών Γενικής και Ειδικής  Αγωγής αρμοδιότητας της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας,  έτους  2019  και καλεί  από  σήμερα Τρίτη  4-6-2019  μέχρι και την Τετάρτη 5-6-2019  και ώρα 15:00 μ.μ., όσους  εκπαιδευτικούς  κατά τα  παρελθόντα έτη είχαν κριθεί ως οργανικά υπεράριθμοι λόγω σχολικών μεταβολών   ( συγχωνεύσεις ? υποβιβασμοί  Σχολικών  Μονάδων ) και τοποθετήθηκαν σε νέες  οργανικές θέσεις καθώς  και  όσοι από τους προαναφερόμενους εκπαιδευτικούς δεν κατέστη δυνατό να τοποθετηθούν, να υποβάλουν δήλωση τοποθέτησης, με e-mail (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) ή FAX (213 2105750) αποκλειστικά και μόνο για τη σχολική μονάδα από την οποία κρίθηκαν υπεράριθμοι, εφόσον το επιθυμούν και με την προϋπόθεση ότι υφίσταται οργανικό κενό στη συγκεκριμένη σχολική μονάδα. Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι θα υποβάλουν αίτηση σύμφωνα με τα παραπάνω αναφερόμενα να δηλώνουν το έτος και  τη σχολική μονάδα στην οποία κρίθηκαν οργανικά υπεράριθμοι.

Συνημμένα: