Αποσπάσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε για το διδακτικό έτος 2019-2020 και Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) σε Κ.Ε.Σ.Υ. για το σχολικό έτος 2019-2020

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 08 Αυγούστου 2019
  Σας κοινοποιουμέ την υπ'  αριθμ. 126292/Ε4/7/8/2019 εγκύκλιο του Υ.ΠΑΙ.Θ. με την οποία καλούνται τα μέλη του Ειδικού Εκπαιδευτικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) που επιθυμούν να αποσπαστούν σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε. ή ΚΕΣΥ να υποβάλουν αίτηση στις Διευθύνσεις Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης και στην οικεία ΠΔΕ της οργανικής τους θέσης από 8/8/2019 έως και 19/8/2019.

Συνημμένα:

ΚΕΣΥ - ΣΜΕΑΕ ΚΩΔΙΚΟΙ