Δήλωση προτιμήσεων υπεραρίθμων εκπαιδευτικών κλάδων ΠΕ70-ΠΕ60-ΠΕ06-ΠΕ11

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 03 Σεπτεμβρίου 2019

Με την  αριθ. 22 / 03-09-2019  Πράξη του, το ΠΥΣΠΕ Β? Αθήνας,

Έκρινε (ονομαστικά) τους  λειτουργικά  υπεραρίθμους  εκπαιδευτικούς  κλάδων  ΠΕ70 Γενικής Αγωγής- ΠΕ60-ΠΕ06-ΠΕ11 σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας.

Οι εκπαιδευτικοί σύμφωνα με τους συνημμένους πίνακες α) πίνακα ονομαστικά λειτουργικά υπεραρίθμων εκπαιδευτικών κλάδων  ΠΕ70-ΠΕ60-ΠΕ06-ΠΕ11 σχολικών μονάδων αντίστοιχα και β) λειτουργικών κενών κλάδων ΠΕ70-ΠΕ60-ΠΕ06-ΠΕ11 Γενικής Αγωγής  θα πρέπει να υποβάλουν δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων ώστε να τοποθετηθούν προσωρινά για το διδακτικό έτος 2019 ? 2020.

Οι εκπαιδευτικοί παρακαλούνται να κατεβάσουν και να συμπληρώσουν το συνημμένο Έντυπο Δήλωσης προτίμησης σχολικών μονάδων, να το αποθηκεύσουν με όνομα τον Αριθμό Μητρώου τους και να το αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  μέχρι αύριο Τετάρτη 4-9-2019 και ώρα 13:00 μ.μ.

Επισημαίνεται ότι η στήλη ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ, θα συμπληρωθεί ΜΟΝΟ με τη χρήση αριθμών (1,2,3,4, κτλ), χωρίς τη χρήση γραμμάτων, για να γίνει δυνατή άμεσα η επεξεργασία των αιτήσεων.

Συνημμένα:

Ονομαστικός Πίνακας Λειτουργικά Υπεραρίθμων ΠΕ60 Νηπιαγωγών

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων για τους υπεραρίθμους ΠΕ60-Νηπιαγωγών

Ονομαστικός Πίνακας Λειτουργικά Υπεραρίθμων ΠΕ70 Δασκάλων Γενικής Αγωγής

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων για τους υπεραρίθμους ΠΕ70 Δασκάλους Γενικής Αγωγής

Ονομαστικός Πίνακας Λειτουργικά Υπεραρίθμων ΠΕ06

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων για τους υπεραρίθμους ΠΕ06-Αγγλικής Γλώσσας

Ονομαστικός Πίνακας Λειτουργικά Υπεραρίθμων ΠΕ11

Έντυπο Δήλωσης Προτίμησης Σχολικών Μονάδων για τους υπεραρίθμους ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής