Συνάντηση Συνεργασίας με Διευθυντή Π.Ε. Β΄Αθήνας

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019

Συναντήσεις Συνεργασίας με Διευθυντή Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄ Αθήνας, Κ. Αθανάσιος Ηρ. Ανδρώνης προσκαλεί σε συνάντηση συνεργασίας τους Διευθυντές και τις Διευθύντριες των Δημοτικών Σχολείων της περιοχής αρμοδιότητας της Διεύθυνσης Π.Ε. Β' Αθήνας τις παρακάτω μέρες και ώρες. Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στα γραφεία της Διεύθυνσης (Λεωφόρος Κηφισίας 20 και Γκύζη, Μαρούσι Αττικής).

Τρίτη 24 Σεπτεμβρίου 2019

14.00 : Δημοτικά Δήμου Νέου Ηρακλείου

Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Διεύθυνσης (Λεωφόρος Κηφισίας 20 και Γκύζη, Μαρούσι Αττικής).

Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου 2019

09.00 : Δημοτικά Δήμου Βριλησσίων