Επιμορφωτικά σεμινάρια Αγωγής Υγείας για την πιλοτική εφαρμογή του εκπαιδευτικού προγράμματος του ΟΚΑΝΑ «ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ»

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 24 Οκτωβρίου 2019

H Δ/νση Π.Ε. Β΄ Αθήνας, μέσω της  Υπεύθυνης Αγωγής Υγείας, προτίθεται να διοργανώσει σε συνεργασία με το Δίκτυο Διαλόγου Αγωγής και Προαγωγής της Υγείας, κύκλους επιμορφωτικών σεμιναρίων, διάρκειας 30 ωρών,  για εκπαιδευτικούς της Δ/νσής μας που επιθυμούν να συμμετέχουν στην πιλοτική εφαρμογή του εκπαιδευτικού προγράμματος του ΟΚΑΝΑ «ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ», υλοποιώντας πρόγραμμα Αγωγής Υγείας τη φετινή σχολική χρονιά.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.