Επιμορφωτικό Σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με θέμα «Με τις χελώνες στη θάλασσα»

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 06 Νοεμβρίου 2019

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης B΄ Αθήνας δια του Υπευθύνου Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης σε συνεργασία με τη Διεύθυνση Π.Ε. Ανατολικής Αττικής διοργανώνει επιμορφωτικό σεμινάριο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο «Με τις χελώνες στη θάλασσα» την Πέμπτη 14 Νοεμβρίου 2019 και ώρες 17.30- 20:30 στο 7ο Δημοτικό Σχολείο Γέρακα (Νυμφών 46, Γέρακας, τηλ. 2106618649, χάρτης https://tinyurl.com/y6xr8xnl ) και θέμα το θαλάσσιο περιβάλλον.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.