Πρόσκληση μόνιμων εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων απόσπασης στην Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές Εκπαίδευσης Προσφύγων

Κατηγορία: Γενικά Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 06 Νοεμβρίου 2019
 Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων καλεί τους εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, οι οποίοι επιθυμούν να αποσπασθούν στην Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου, προκειμένου να οριστούν ως Συντονιστές στο Κέντρο Φιλοξενίας Προσφύγων Χίου κατά το σχολικό έτος 2019-2020, να υποβάλουν αίτηση από 05-11-2019 μέχρι 08-11-2019 και ώρα: 15:00.

Επισυναπτόμενo: