Ανακοίνωση Προσωρινών Πινάκων Μορίων Μεταθέσεων για το Σχολ. Έτος 2019-2020 ? Ενημέρωση για Υποβολή Ενστάσεων

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 13 Δεκεμβρίου 2019

Η Διεύθυνση Π.Ε. Β΄ Αθήνας ανακοινώνει τους προσωρινούς πίνακες με τις μονάδες και τα στοιχεία των αιτούμενων εκπαιδευτικών για μετάθεση:

• από περιοχή σε περιοχή,
  • σε ΣΜΕΑΕ - ΚΕΣΥ,
  • για Βελτίωση ? οριστική τοποθέτηση Γενικής Αγωγής,
  • για Βελτίωση ? οριστική τοποθέτηση Ειδικής Αγωγής

για το σχολικό έτος 2019-2020.

• Ενστάσεις μπορούν να υποβληθούν από 13-12-2019 έως και 18-12-2019. Μετά την ημερομηνία αυτή, δε θα πραγματοποιείται καμία αλλαγή στη μοριοδότηση των εκπαιδευτικών.
  • Ανάκληση της αίτησης μετάθεσης μπορεί να γίνει μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος μέχρι 31-01-2020, οπότε και θα απενεργοποιηθεί η δυνατότητα αυτή στο ηλεκτρονικό σύστημα.
  • Οι τελικοί πίνακες θα διαμορφωθούν μετά την εξέταση τυχόν ενστάσεων.

Επισυναπτόμενα:

Πίνακας Αιτήσεων από Περιοχή σε Περιοχή