ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ70, ΠΕ71, ΠΕ60 ,ΠΕ61

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ70, ΠΕ71, ΠΕ60 ΠΕ61 που έχουν προσληφθεί στα πλαίσια της Πράξης ''Εξατομικευμένη Εκπαιδευτική Υποστήριξη΄΄  να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης σχολείων  που επισυνάπτεται και να τη στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   το αργότερο μέχρι την Πέμπτη   10/9/2020 και ώρα 22.00.. Το αρχείο που θα στείλετε θα πρέπει να το έχετε ονομάσει με το επώνυμό σας, το πρώτο γράμμα του ονόματός σας και τον κλάδο(ΕΠΩΝΥΜΟ Ο ΠΕ70) Επισημαίνουμε ότι θα πρέπει να δηλώσετε , κατά σειρά προτίμησης ,όλες τις σχολικές μονάδες που διατίθενται προς κάλυψη,  σύμφωνα με την αριθμ. 104627/ΓΔ5/7-8-2020 ΥΑ, αρθρ. 5 ,παρ.9γ. (ΑΔΑ :9ΕΒΕ46ΜΤΛΗ-7ΦΛ).