ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ23 ΕΕΠ - ΕΒΠ

Κατηγορία: Εκπαιδευτικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 02 Δεκεμβρίου 2020
 Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί ΠΕ23 ΕΕΠ - ΕΒΠ που έχουν προσληφθεί ως προσωρινοί αναπληρωτές υπό το πλαίσιο της υπ?αριθμ.πρωτ.164412/Ε4/02-12-2020 (ΑΔΑ:ΨΚΗΓ46ΜΤΛΗ-863) να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης ομάδων σχολείων που επισυνάπτεται και να τη στείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 3/12/2020 και ώρα 15.00 μ.μ. Το αρχείο που θα στείλετε (Δήλωση προτίμησης ομάδων σχολικών μονάδων) θα πρέπει να το έχετε ονομάσει με την ειδικότητά σας, το επώνυμό σας, και το όνομά σας (ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ_ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΝΟΜΑ) και τα ίδια στοιχεία να έχετε ως θέμα του μηνύματός σας.