Συνέντευξη του Διευθυντή Π.Ε. Β? Αθήνας Πάρι Βεντήρη στη freepen.gr

Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 02 Ιουνίου 2011

Μια πολύ ενδιαφέρουσα συνέντευξη του εκπαιδευτικού και νυν Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β? Αθήνας Πάρι Βεντήρη φιλοξενείται στη freepen.gr. Πατήστε στην εικόνα για να μεταβείτε στην ιστοσελίδα της freepen.gr και να ενημερωθείτε σχετικά.

Κάντε κλικ πάνω στην εικόνα για να μεταβείτε στην ιστοσελίδα της FreePen

Τηλεοπτική Εκπομπή "Συμβαίνει Τώρα" - Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2012, ΝΕΤ

Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 02 Φεβρουαρίου 2011
Την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2012, στην τηλεοπτική εκπομπή "Συμβαίνει Τώρα", στη ΝΕΤ, ήταν καλεσμένος ο Διευθυντής Π.Ε. Β΄ Αθήνας κ. Πάρις Βεντήρης.

Τηλεοπτική Εκπομπή "Πρωϊνή Ενημέρωση" - Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2011, ΝΕΤ

Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 03 Οκτωβρίου 2011
Τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2011, στην τηλεοπτική εκπομπή "Πρωϊνή Ενημέρωση", στη ΝΕΤ, ήταν καλεσμένος ο Δ/ντής της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας κ. Πάρις Βεντήρης.

Τηλεοπτική Εκπομπή "Πρωϊνή Ενημέρωση" - Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2011, ΝΕΤ

Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011

Τη Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2011, στην τηλεοπτική εκπομπή "Πρωϊνή Ενημέρωση", στη ΝΕΤ, ήταν καλεσμένος ο Δ/ντής της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας κ. Πάρις Βεντήρης.

Τηλεοπτική Εκπομπή "Στα Άκρα" - Παρασκευή 27 Μαΐου 2011, ΝΕΤ

Δημοσιεύθηκε : Σάββατο, 28 Μαϊος 2011

Στην τηλεοπτική εκπομπή "Στα Άκρα", της Παρασκευής 27 Μαΐου 2011, στη  ΝΕΤ, καλεσμένη της κ. Βίκυς Φλέσσα, ήταν η Υπουργός Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων, κ. Άννα Διαμαντοπούλου. Στην εκπομπή παρουσιάστηκε η καινοτομία της διδασκαλίας με διαδραστικό πίνακα, από το 4ο Δημοτικό Σχολείο ΑμαρουσίουΔείτε τις δηλώσεις του Δ/ντή του Σχολείου κ. Ζιάραγκα Ιωάννη και την τοποθέτηση του Δ/ντή Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας κ. Πάρι Βεντήρη στην εκπομπή πατώντας στο σύνδεσμο "Περισσότερα..." που ακολουθεί.

Δηλώσεις του Δ/ντή του 4ου Δ. Σχολείου Αμαρουσίου, κ. Ζιάραγκα Ιωάννη

Τοποθέτηση του Δ/ντή Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, κ. Πάρι Βεντήρη

Ρεπορτάζ του Σκάι για τη Δενδροφύτευση της Κυριακής 30 Ιανουαρίου

Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 28 Ιανουαρίου 2011

Απόσπασμα της εκπομπής "Πρώτη Γραμμή", της Παρασκευής 28 Ιανουαρίου 2011, του τηλεοπτικού σταθμού Σκάι, σχετικά με τη δενδροφύτευση που διοργανώνει το ΣΚΑΪ 100,3 σε συνεργασία με τον ΣΠΑΠ (Σύλλογος Προστασίας και Ανάπλασης του Πεντελικού) και τη Διεύθυνση Αναδασώσεων Αττικής, την Κυριακή 30 Ιανουαρίου, στην περιοχή Νταού Πεντέλης.