Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για τον Ορισμό 1) Μελών των Περιφερειακών Υπηρεσιακών Συμβουλίων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Π.Υ.Σ.Π.Ε.), ως Υπηρεσιακών Συμβουλίων 2) Μελών των Π.Υ.Σ.Π.Ε., ως Συμβουλίων Επιλογής».

Κατηγορία: Προκηρύξεις
Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 12 Δεκεμβρίου 2012

Με το υπ' αριθμ. πρωτ. Φ.30/18969/11-12-2012 έγγραφο της Περιφερειακής Διεύθυνσης Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Αττικής καλούνται οι εκπαιδευτικοί που υπηρετούν σε οργανική θέση στη Δ/νση Π.Ε. Β’ Αθήνας και διαθέτουν τα προβλεπόμενα προσόντα και επιθυμούν να οριστούν α) ως τακτικά μέλη του ΠΥΣΠΕ Β΄ ΑΘΗΝΑΣ ή β) ως μέλη του Συμβουλίου Επιλογής να στείλουν στη Δ/νση Π.Ε. Β’ Αθήνας μέχρι και την Τετάρτη, 19-12-2012

Την αίτηση για τακτικό μέλος ή

Την αίτηση για μέλος του συμβουλίου επιλογής και

Τη δήλωση διοικητικής υπηρεσίας

Οι αιτήσεις-δηλώσεις θα αποσταλούν με φαξ στο 2106009644.

Οι σχολικοί σύμβουλοι θα υποβάλουν την αίτηση τους απευθείας στον Περιφερειακό Δ/ντη Εκπαίδευσης Αττικής.