Περίληψη Συνεδρίασης του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β' Αθήνας στις 26-8-2013

Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 27 Αυγούστου 2013

Στη συνεδρίαση που συνήλθε το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β΄ Αθήνας στις 26-8-2013, ημέρα Δευτέρα, αποφάσισε για τα παρακάτω θέματα:

Πρόταση Αναστολής λειτουργίας Δημ. Σχολείου ? ανάκληση τοποθέτησης εκπαιδευτικού ως Διευθύντρια σε Δημ. Σχολείο

Πρόταση αναγνώρισης προϋπηρεσίας εκπ/κού της Δ/νσης Π.Ε. Β΄Αθήνας

Γνωμοδότηση για την χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή σε εκπαιδευτικό της Δ/νσης Β΄ Αθήνας

Για περισσότερες πληροφορίες, ενημερωθείτε από την περίληψη πράξης του Π.Υ.Σ.Π.Ε.

Περίληψη Συνεδρίασης του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Β' Αθήνας στις 26-8-2013

Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 26 Αυγούστου 2013

1. Πρόταση τοποθέτησης Διευθυντών/Διευθυντριών σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Π.Ε. Β? Αθήνας
  2. Πρόταση Αναστολής λειτουργίας Δημ. Σχολείου ? ανάκληση    τοποθέτησης εκπαιδευτικού ως Διευθύντρια  σε  Δημ. Σχολείο
  3. Γνωμοδότηση για τη συνάφεια μεταπτυχιακών και διδακτορικών τίτλων σπουδών εκπαιδευτικών
  4. Γνωμοδότηση για την χορήγηση άδειας άσκησης ιδιωτικού έργου με αμοιβή σε εκπαιδευτικό της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Πρόταση Τοποθέτησης Διευθυντών και Αναπληρωτή Διευθυντή σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Β' Αθήνας

Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 21 Αυγούστου 2012

Σχετικά με την πρόταση τοποθέτησης Διευθυντών και Αναπληρωτή Διευθυντή σε Σχολικές Μονάδες της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Β' Αθήνας, σας κοινοποιούμε την περίληψη της πράξης από τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας που συνήλθε στις 21 Αυγούστου 2012. Κατεβάστε την περίληψη της πράξης .

Περίληψη Πράξης ΠΥΣΠΕ (27 Ιουνίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 27 Ιουνίου 2012

Σας κοινοποιούμε την περίληψη της πράξης από τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας που συνήλθε στις 27 Ιουνίου 2012. Κατεβάστε την περίληψη της πράξης .

Περίληψη Πράξης ΠΥΣΠΕ (18 Ιουνίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 18 Ιουνίου 2012

Σας κοινοποιούμε την περίληψη της πράξης από τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας που συνήλθε στις 18 Ιουνίου 2012. Κατεβάστε την περίληψη της πράξης .

Περίληψη Πράξης ΠΥΣΠΕ (20 Μαρτίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 21 Μαρτίου 2012

Σας κοινοποιούμε την περίληψη της πράξης από τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας που συνήλθε στις 20 Μαρτίου 2012. Κατεβάστε την περίληψη της πράξης .

Περίληψη Πράξης ΠΥΣΠΕ (23 Φεβρουαρίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 23 Φεβρουαρίου 2012

Σας κοινοποιούμε την περίληψη της πράξης από τη συνεδρίαση του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας που συνήλθε στις 23-02-2012. Κατεβάστε την περίληψη της πράξης .

Περίληψη Απόφασης ΠΥΣΠΕ (8 Φεβρουαρίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 09 Φεβρουαρίου 2012

Σας ενημερώνουμε ότι στη συνεδρίαση που συνήλθε στις 8-2-2012, το ΠΥΣΠΕ Β΄ Αθήνας αποφάσισε για τα παρακάτω θέματα:

Οριστική τοποθέτηση σχολικών συμβούλων σε κενές οργανικές θέσεις σχολ. μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας

Αναγνώριση συνάφειας μεταπτυχιακών τίτλων σπουδών

(Διαβάστε την περίληψη τη απόφασης )

Περίληψη Απόφασης ΠΥΣΠΕ (2 Φεβρουαρίου 2012)

Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 02 Φεβρουαρίου 2012

Σας ενημερώνουμε ότι στη συνεδρίαση που συνήλθε στις 2-2-2012, το ΠΥΣΠΕ Β΄ Αθήνας αποφάσισε για τα παρακάτω θέματα:

Επαναπροσδιορισμός ομάδων Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας

Διάθεση εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ05 Γαλλικής Γλώσσας στη Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Β΄ Αθήνας

Αναγνώριση συνάφειας μεταπτυχιακών τίτλων σπουδών και διδακτορικών διπλωμάτων