Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 20 Ιουνίου 2012

Ανακοινώθηκαν οι θέσεις εκπαιδευτικού προσωπικού των ελληνόφωνων τμημάτων καθώς και οι θέσεις για τη διδασκαλία της ελληνικής γλώσσας στα αγγλόφωνα τμήματα που απαιτείται να καλυφθούν με απόσπαση στο Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου Κρήτης (Σ.Ε.Π.) για το σχολικό έτος 2012-2013. Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση, μέσω της Διεύθυνσης που ανήκουν οργανικά, από 11-06-2012 μέχρι 20-6-2012. Ενημερωθείτε αναλυτικά από τα συνημμένα έγγραφα.

Συνημμένα:

Ανακοίνωση - Πρόσκληση Ενδιαφέροντος