Έγκριση Ενημέρωσης της Εταιρείας SAPT Hellas για τους Αδέσποτους Σκύλους στις Σχ. Μονάδες της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Αττικής και Ιθάκης

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 12 Σεπτεμβρίου 2012

Προς ενημέρωσή σας, κοινοποιούμε την έγκριση ενημέρωσης της εταιρείας SAPT Hellas για τους αδέσποτους σκύλους στις Σχ. Μονάδες της Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Αττικής και Ιθάκης . Η συμμετοχή στο πρόγραμμα είναι προαιρετική και δωρεάν για τους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς και θα πραγματοποιηθεί, χωρίς να παρακωλύεται η εφαρμογή του ωρολόγιου σχολικού προγράμματος και μετά από συννενόηση με τους Δ/ντές-ντριές των Σχ. Μονάδων.