Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Α/θμιας Εκπ/σης σε Μειονοτικά Σχολεία Σχολ. Έτους 2012-2013

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2013

Ενόψει των μεταθέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού της Α/θμιας Εκπαίδευσης σχολ. έτους 2012-2013, για τα μειονοτικά σχολεία, σας γνωρίζουμε ότι οι εκπαιδευτικοί (δάσκαλοι ? Αγγλικής Γλώσσας ? Φ. Αγωγής) που επιθυμούν να μετατεθούν σε μειονοτικά σχολεία της Θράκης, θα πρέπει να συμπληρώσουν και να υποβάλλουν μέχρι τις 01-02-2013 τα συνημμένα έντυπα:

Έντυπο αίτησης για μετάθεση εκπαιδευτικών Π.Ε. σε μειονοτικά σχολεία

Δήλωση για τα στοιχεία ή σχολές και το χρόνο που υπηρέτησε σε αυτά

Διαβάστε περισσότερα στο υπ. αριθμ. 11.2/124/21-01-2013 έγγραφο του Συντονιστικού Γραφείου Μειονοτικών Σχολείων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Θράκης .