Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Α/θμιας Εκπ/σης στα Τμήματα Ένταξης στα Μειονοτικά Σχολεία Σχολ. Έτους 2012-2013

Κατηγορία: Διοικητικά Θέματα Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2013

Ενόψει των μεταθέσεων εκπαιδευτικού προσωπικού της Α/θμιας Εκπαίδευσης σχολ. έτους 2012-2013, για τα τμήματα ένταξης στα μειονοτικά σχολεία, σας γνωρίζουμε ότι οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να μετατεθούν σε τμήματα ένταξης στα μειονοτικά σχολεία της Θράκης, θα πρέπει να συμπληρώσουν και να υποβάλλουν μέχρι τις 01-02-2013 τα συνημμένα έντυπα:

Έντυπο αίτησης για μετάθεση εκπαιδευτικών Π.Ε. σε μειονοτικά σχολεία

Δήλωση για τα στοιχεία ή σχολές και το χρόνο που υπηρέτησε σε αυτά

Διαβάστε περισσότερα στο υπ. αριθμ. 11.2/127/21-01-2013 έγγραφο του Συντονιστικού Γραφείου Μειονοτικών Σχολείων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Θράκης .