Πρόσκληση των Μαθητών Δ', Ε' και ΣΤ' Τάξεων των Δημόσιων και Ιδιωτικών Σχολείων όπως και Ελληνόφωνων Σχολείων του Εξωτερικού στο 2ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Σκίτσου με Θέμα: «Οδική Ασφάλεια»

Κατηγορία: Καινοτόμες Δράσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 21 Ιανουαρίου 2013

Πατήστε στην εικόνα για να μεγεθύνετεΜε το υπ' αριθμ. πρωτ. 152460/Γ7/04-12-2012 έγγραφο του τμήματος Β' της Δ/νσης Σ.Ε.Π.Ε.Δ του Υ.ΠΑΙ.Θ.Π.Α καλούνται οι μαθητές των Δ.Σ  Δ', Ε' και ΣΤ' Τάξεων των δημόσιων και ιδιωτικών σχολείων όπως και ελληνόφωνων σχολείων του εξωτερικού στο 2ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Σκίτσου με Θέμα:

«Οδική Ασφάλεια»

που θα πραγματοποιηθεί από 10 Ιανουαρίου 2013 μέχρι και 10 Μαρτίου 2013 οπότε και θα πρέπει να έχουν υποβληθεί τα μαθητικά έργα.

Συνημμένα:

Αφίσα διαγωνισμού

Έγκριση διαγωνισμού σκίτσου

Φόρμα συμμετοχής για διαγωνισμό σκίτσου οδικής ασφάλειας