Οριστικοποίηση Λειτουργικών Κενών ανά Ειδικότητα στο Survey

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 16 Οκτωβρίου 2013

Σύμφωνα με το υπ'αριθμ. πρωτ. 12448/16-10-2013 έγγραφο του Δ/ντή Π.Ε. Β' Αθήνας, κ. Πάρι Βεντήρη, προκειμένου να οριστικοποιηθούν εντός της ημέρας τα λειτουργικά κενά των σχολικών μονάδων κατά ειδικότητα στο πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα, παρακαλούνται οι Δ/ντές-Δ/ντριες των ΔΣ να ενημερώσουν και να επικαιροποιήσουν άμεσα από την Καρτέλα Ε, τα πεδία Ε1 και Ε2, γιατί σε αντίθετη περίπτωση δε θα γίνει καμία τοποθέτηση εκπαιδευτικού στη σχολική τους μονάδα.

Στην ηλεκτρονική γραμματοθυρίδα (Dropbox) του σχολείου έχει σταλεί η απεικόνιση του Survey όπως είναι αυτή τη στιγμή και επομένως πρέπει άμεσα οι Δ/ντές-Δ/ντριες να ενημερώσουν για το πώς παρουσιάζονται τα κενά της σχολικής τους μονάδας κατά ειδικότητα και ταυτόχρονα να ενημερώσουν το Survey για τα νέα δεδομένα ή να επιβεβαιώσουν τα υπάρχοντα.