Ευχαριστήρια Ανακοίνωση του Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Β΄Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2013

Σε ανακοίνωσή του, ο Δ/ντής Εκπαίδευσης κ. Πάρις Βεντήρης, ευχαριστεί τους μαθητές, τους εκπαιδευτικούς και τους Διευθυντές/ντριες και τις Προϊσταμένες των Σχολικών Μονάδων της Δ/νσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας, που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα της Διεύθυνσης για φιλοτέχνηση χριστουγεννιάτικων θεμάτων. Υπενθυμίζουμε ότι καταληκτική ημερομηνία για την αποστολή των δημιουργών των μαθητών, ήταν η Δευτέρα 16-12-2013 και ότι δυστυχώς, δεν θα μπορέσουμε να επεξεργαστούμε οποιαδήποτε άλλα έργα αποσταλούν μετά την ημερομηνία αυτή.