Πρόσκληση Εργαζομένων που Προσλήφθηκαν στο Πλαίσιο των Πράξεων του ΥΠΑΙΘ "Προώθηση της Απασχόλησης μέσω Προγραμμάτων Κοινωφελούς Χαρακτήρα"

Κατηγορία: Ανακοινώσεις - ΟΑΕΔ - ΠΡ. ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Δημοσιεύθηκε : Παρασκευή, 03 Ιανουαρίου 2014

Καλούνται οι προσληφθέντες όλων των ειδικοτήτων μέσω ΟΑΕΔ για τα Προγράμματα Κοινωφελούς Χαρακτήρα να παρουσιαστούν την Τρίτη 7 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 12:00 στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής- χάρτης σχολείου (Αγίου Ιωάννου 27 - πλησίον κεντρικής πλατείας Αγίας Παρασκευής) προκειμένου να ενημερωθούν σχετικά με την πρόσληψή τους και να δηλώσουν περιοχές προτίμησης για την τοποθέτησή τους.

Επισυναπτόμενα:

Δήμοι Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας