Υποχρεωτικό Ωράριο και Καθήκοντα Ωφελουμένων Ανέργων στο Πλαίσιο των Πράξεων του ΥΠΑΙΘ « Προώθηση της Απασχόλησης μέσω Προγραμμάτων Κοινωφελούς Χαρακτήρα» για τις Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής

Κατηγορία: Ανακοινώσεις - ΟΑΕΔ - ΠΡ. ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 16 Ιανουαρίου 2014

Σας κοινοποιούμε την υπ'αριθμ. 471/16-01-2014 εγκύκλιο της Δ/νσης Σπουδών Π.Ε. του Υ.ΠΑΙ.Θ. σχετικά με το υποχρεωτικό ωράριο και τα καθήκοντα των ωφελουμένουν-προσληφθέντων για τις σχολικές μονάδες Ειδικής Αγωγής στο πλαίσιο των Πράξεων του ΥΠΑΙΘ « Προώθηση της απασχόλησης μέσω προγραμμάτων κοινωφελούς χαρακτήρα».