Εκδήλωση με θέμα: «Κανόνες Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο - Cyberbullying»

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 27 Απριλίου 2015

neo Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 7ου Δημοτικού Σχολείου Κηφισιάς, σε συνεργασία με τις Δ/νσεις των σχολείων Π.Ε. & Δ.Ε. του Δήμους Κηφισιάς, σας προσκαλούν στην εκδήλωση που διοργανώνει το Αρχηγείο της Ελληνικής Αστυνομίας με τη Δ/νση Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος  με θέμα:

«Κανόνες Ασφαλούς Πλοήγησης στο Διαδίκτυο - Cyberbullying»

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 8 Μαΐου 2015  και ώρα  19:00, στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Κηφισιάς «Δήμαρχος Βασίλης Γκατσόπουλος», Διονυσίου και Μυρσίνης 2, Κηφισιά.

Βασικοί ομιλητές της εκδήλωσης θα είναι ο Διευθυντής της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος, Στρατηγός κ. Εμμανουήλ Σφακιανάκης καθώς και εξειδικευμένοι αξιωματικοί και επιστήμονες.