Ομιλία - Διάλεξη με θέμα: «ΕΓΩ ορίζω το σώμα μου»

Κατηγορία: Εκδηλώσεις Δημοσιεύθηκε : Τετάρτη, 29 Απριλίου 2015

neo Οι Διευθυντές, η Προϊσταμένη και οι Σύλλογοι Διδασκόντων του 5ου & του 6ου Δημοτικού Σχολείου και του 19ου Νηπιαγωγείου Αμαρουσίου, σε συνεργασία με τον Σχολικό Σύμβουλο της 18ης Εκπ/κής Περιφέρειας κ. Η. Ράπτη και την Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας της Δ/νσης Π.Ε. Β' Αθήνας κ. Ε. Σιαφαρίκα, σας προσκαλούν σε ομιλία-διάλεξη, με θέμα:

«ΕΓΩ ορίζω το σώμα μου»

Η ομιλία-διάλεξη θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 18  Μαΐου 2015  και ώρα  18:00, στο 6ο Δημοτικού Σχολείου Αμαρουσίου, Καραολή & Δημητρίου 1, Παράδεισος Αμαρουσίου.

Για περισσότερες πληροφορίες δείτε την πρόσκληση και την αφίσα της εκδήλωσης.