Ανακοίνωση για τη Διαδικασία Επιλογής Δ/ντών-ντριών Σχολικών Μονάδων του ΠΥΣΠΕ Β΄ Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 25 Μαϊος 2015

Σας επισημαίνουμε τις υποχρεώσεις σας προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία συμμετοχής - επιλογής Δ/ντών-ντριών σχολικών μονάδων του ΠΥΣΠΕ Β' Αθήνας: 1. Εκτύπωση της συμπληρωμένης αίτησης υποψηφίου Δ/ντή-ντριας που υποβάλατε ηλεκτρονικά και λάβατε ως αποδεικτικό στο προσωπικό σας email. 2. Κατάθεση δικαιολογητικών μαζί με το αντίγραφο της εκτυπωμένης ηλεκτρονικής σας αίτησης υπογεγραμμένο την Τρίτη 26 Μαΐου 2015 και Τετάρτη 27 Μαΐου 2015 και ώρες 15:00 με 18:00 στα γραφεία της Δ/νσης..

Ο Πρόεδρος του ΠΥΣΠΕ Επιλογής Β'  Αθήνας

Πάρις Βεντήρης