Ανακοίνωση Διευθυντή

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 03 Σεπτεμβρίου 2015

Κατανοώντας απόλυτα το φόρτο εργασίας των ημερών αλλά και την ανάγκη επικαιροποίησης των στοιχείων από τη Δ/νση για την εύρυθμη λειτουργία των σχολικών μας μονάδων, παρακαλούνται οι Δ/ντριες και οι Δ/ντες των σχολείων να συμπληρώσουν τους 3 πίνακες που περιέχονται στο παρακάτω αρχείο excel :

Έναρξη σχολικού έτους 2015-2016

και να το στείλουν:

1. Ηλεκτρονικά στη Δ/νση (e-mail)
  2. Αφού τα τυπώσουν να τα προσκομίσουν στην προγραμματισμένη συνάντηση εργασίας την Παρασκευή 4-9-2015.

Με εκτίμηση συναδελφικά

Ο   Διευθυντής   Εκπαίδευσης