Ανακοίνωση - Μήνυμα του Διευθυντή Διεύθυνσης προς τους Διευθυντές Δημοτικών Σχολείων Β΄Αθήνας

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Δευτέρα, 23 Νοεμβρίου 2015

Ο Διευθυντής Διεύθυνσης προκειμένου να επικαιροποιήσει  με απόλυτη ακρίβεια τα λειτουργικά κενά σε ειδικότητες για τις ανάγκες του πρωινού και ολοήμερου προγράμματος καλεί τους Διευθυντές & Διευθύντριες των Δημοτικών Σχολείων να συμπληρώσουν ηλεκτρονικά τη φόρμα με τις ανάγκες σε ώρες της Σχολικής τους μονάδας που έχει αναρτηθεί στον κάτωθι σύνδεσμο και να την αποστείλουν το αργότερο μέχρι τη Δευτέρα 23/11 και ώρα 12.00.

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΦΟΡΜΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΚΕΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Β' ΑΘΗΝΑΣ

Σε κάθε σχολική μονάδα θα γίνει άμεση αντιπαραβολή και θα οριστικοποιηθούν τα κενά για να αναρτηθούν στην ιστοσελίδα μας.

Δεν θα δοθούν λειτουργικά κενά στις Σχολικές Μονάδες που δεν θα αποστείλουν έγκαιρα την ηλεκτρονική φόρμα.

Έχουμε κάνει μια τεράστια προσπάθεια όλοι μαζί για να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες της Σχολικής χρονιάς . Με τις ειδικότητες δίνουμε κάθε μέρα μάχη και κυνηγάμε πίστωση την πίστωση για να καλύψουμε τις ανάγκες μας. Θα τα καταφέρουμε γιατί είμαστε δυνατή ομάδα με αλληλεγγύη και αποτελεσματικότητα. Με τις τελευταίες προσλήψεις θα καλύψουμε σημαντικό μέρος αναγκών και συνεχίζουμε.

Συναδελφικά,

Ο Διευθυντής Διεύθυνσης