Ενημέρωση για την παραλαβή των Ατομικών Δελτιών Κατάταξης

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Πέμπτη, 09 Ιουνίου 2016

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς της Π.Ε. Β΄ Αθήνας οι οποίοι κατά την εκτύπωση του Α.Δ.Κ.Υ. τους παρατήρησαν ότι αποτυπώνεται μονο η πληροφορία για την κατοχή διδακτορικού διπλώματος ενώ οι ιδιοι κατέχουν και μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών, να μη προβαίνουν στην εκτύπωση και παράδοση του Α.Δ.Κ.Υ. τους, διότι θα εκδοθεί ενημερωμένη έκδοση αυτών των δελτίων μέχρι αύριο το μεσημέρι. Μετα την ανάρτηση των ενημερωμένων Α.Δ.Κ.Υ. οι εν λόγω εκπαιδευτικοί θα πρέπει να τα εκτυπώσουν και να τα παραδώσουν στον Διευθυντή της σχολικής μονάδας που υπηρετουν ακολουθώντας τις αρχικές οδηγίες.

Να σημειωθεί οτι η συγκεκριμένη παράλειψη δεν επηρεάζει την κατάταξη του υπαλλήλου ούτε τα οικονομικά στοιχεία όπως αυτά αποτυπώνονται στο τρέχον Α.Δ.Κ.Υ.

Όσοι συνάδελφοι εκπαιδευτικοί δεν ανήκουν στην παραπάνω κατηγορία ακολουθούν κανονικά τις αρχικές οδηγίες.