Ευχαριστήριο μήνυμα Διευθυντή

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Διευθυντή Δημοσιεύθηκε : Τρίτη, 01 Αυγούστου 2017

Ως Διευθυντής Εκπαίδευσης Π.Ε. Β΄ Αθήνας θα ήθελα να δώσω θερμά συγχαρητήρια στους συναδέλφους-εκπαιδευτικούς για την επιλογή τους στη θέση ευθύνης ως Διευθυντές Σχ. Μονάδων και να τους ευχηθώ καλή επιτυχία στη νέα τους θέση.

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους τους συναδέλφους-εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν στη διαδικασία επιλογής Διευθυντών Σχ. Μονάδων καθώς και όλους τους Διευθυντές των οποίων η θητεία τερματίζεται, για τη συνεργασία και το έργο που παραδίδουν.

Εύχομαι σε όλους εσάς και στις οικογένειές σας καλό καλοκαίρι, υγεία, και κυρίως δύναμη και δημιουργικότητα για την επόμενη σχολική χρονιά.

Ο Διευθυντής Π.Ε. Β' Αθήνας

Αθανάσιος Ηρ. Ανδρώνης